درباره ما

 

درباره کلینیک لبخند

کلینیک دندانپزشکی لبخند با بهره مندی از همکاری متخصصان مجرب و اساتید دانشگاهی و تجهیزات مدرن و تکنولوژی نوین دندانپزشکی درسال۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز نموده است و در محیطی مناسب و در خور شأن شما عزیزان پذیرای شما می باشد. از اهداف این کلینیک خدمت رسانی به هموطنان عزیز مطابق با استانداردهای روز دنیا می باشد،لذا همواره با بکارگیری بهترین و مرغوب ترین مواد دندانپزشکی همتراز با معتبر ترین کلینیک های کشور سعی در ارتقاء کیفیت خدمات در جهت حفظ و بهبود سلامتی مراجعین محترم دارد. بر این اساس با افتخار و اطمینان کامل خدمات خود را بصورت تضمینی و  ارائه می کند.

امکانات و تجهیزات

  • اختصاص بیش از ۳۰۰ متر فضای مناسب درمان
  • وجود ۶ یونیت دندانپزشکی همراه با فضای اختصاصی مناسب
  • بهره مندی از همکاری تیم مجرب پزشکی، متخصصان و اساتید دانشگاهی و پرسنل
  •  تجهیزات پیشرفته و به روز که به صورت منظم توسط مهندسین با تجربه مورد بازبینی و سرویس قرار می گیرد
  • جداسازی یونیت ها  به دلیل رعایت حریم شخصی بیماران و جلوگیری از انتشار آلودگی های احتمالی بین بیماران

3تعداد خدمه

36پرستاران ما

1340بیمارن ما

20پزشکان ما

معرفی وسخن مدیریت کلینیک  

معرفی اعضای هیئت مدیره و مدیر عال کلینیک لبخند

کلینیک دندانپزشکی لبخند در زمان بسیار کوتاهی به مرکزی تخصصی تبدیل گشت و با تکیه بر دانش مدیریت، در زمینه ارائه خدمات دندانپزشکی در سطوح تخصصی و درمانهای پیچیده موفق به جلب رضایمندی اکثریت قریب به اتفاق بیماران شد. بیمار محوری و رعایت حقوق بیماران در راس سیاست های کلینیک مدرن می باشد و تمامی استراتژی ها و ضوابط در راستای نیل به این هدف ارزشمند طراحی شده است.آنچه مدرن را از سایر مراکز دندانپزشکی متمایز کرده تفکر هدایتگر آن می باشد. این سیستم در سایه مدیریت مغزی متفکر اداره می شود که در کشف، پرورش و مدیریت پتانسیل ها قدرتی ستودنی دارد.

بهترنی خدمات دندانپزشکی در کلینیک لبخند

 امروز کلینیک لبخند تنها یک کلینیک دندانپزشکی نیست، در راس این مجموعه رهبری شایسته و توانمند سکان هدایت این گروه را در دست دارد و از طریق مدیران ارشد مجموعه سیاست های هوشمندانه خود را پیش می برد. امروز کلینیک لبخند از چندین گروه تخصصی در زمینه های مختلف درمانی ، اداری ، روابط عمومی ، تبلیغات ، فناوری اطلاعات ، اموزشی و پژوهشی ، حراست و پشتیبانی و حقوقی با زیرشاخه های متعدد تشکیل شده است.

معرفی بیشتر !

شبکه های اجتماعی ما

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید !

 

شرکت ویستاتمام حقوق مادي و معنوي اين وب سايت محفوظ و متعلق به کلینیک لبخند با نام تجاري “لــبـخـنـد” ميباشد |www.cliniclabkhand.com © ۲۰۱۹

تماس باما